הודעה לציבור – המועצה המקומית גדרה – 16.3.2020

הודעה לציבור – המועצה המקומית גדרה – 16.3.2020


תושבים יקרים,
אנו שבים וקוראים לכם לקחת אחריות אישית ולהקפיד למלא אחר הנחיות ראש הממשלה ומשרד הבריאות לשמירה על בריאותכם ובריאות הסובבים אתכם.  

לידיעתכם ולשימושכם, נפתח באתר המועצה דף המיועד לכלל העדכונים ולמידע שימושי http://gedera.mpage.co.il/Branches/Branches.aspx?nodeId=1124

אנא שימו לב למספר דגשים:


הקפדה על היגיינה ומרחק למען בריאותכם

אנו קוראים לכולם להקפיד על היגיינה אישית וסביבתית, לרחוץ ידיים עם סבון בתדירות גבוהה, להימנע מלחיצת ידיים, לכסות את האף והפה בעת שיעול ועיטוש באמצעות טישיו. בהיעדר טישיו, להתעטש למרפק ולא לכף היד. 
אנא הקפידו לשמור על מרחק של כ-2 מטר מהאחד לשני ולא לקיים התקהלויות של מעל 10 אנשים.

מוקדי תמיכה טלפונית

תמיכה של השירות הפסיכולוגי החינוכי תנתן בטלפון 08-8593565. השירות יפעל בימים א'-ה' בין השעות 9:00-15:00. ניתן גם ליצור קשר עם המוקד 1-800-200-583, להשאיר פרטים ויצרו איתכם קשר מיידי.

תמיכה ושירות טלפוני של מחלקת רווחה תנתן בטלפון 08-8593570. ניתן גם ליצור קשר עם המוקד 1-800-200-583, להשאיר פרטים ויצרו איתכם קשר מיידי.

תושבים השוהים בבידוד 

יש לדווח  למשרד הבריאות. לאחר הדיווח למשרד הבריאות, אנו מזמינים אתכם לעדכן גם אותנו, ברשות המקומית, על שהייתכם בבידוד בטופס המצורף https://easyform.co.il/?formId=e9558d27-7b63-ea11-b82d-ecebb895de82

עדכון לגבי החזרים במסגרת מרכז אופק


חוגים- היות שחיוב מרץ כבר בוצע, לאחר חזרה לשגרה, תתקיים פעילות חוגים סדירה ובתוך כך יבוצעו החזרי שיעורים על אלה שלא התקיימו בתאריכים 15/3 עד 31/3.

החזרי תשלום של צהרונים ומעונות - הנושא בטיפול בכפוף לדרגות ואישור משרד הרווחה והכלכלה. עם השלמת הטיפול נעדכן אתכם.

פעילות המועצה

משרדי המועצה המקומית גדרה יפעלו במתכונת של מתן מענה ושירות באמצעות טלפונים, מיילים, אתר המועצה ופייסבוק המועצה. לא תתקיים קבלת קהל פיזית. שירותי המועצה יפעלו באופן מלא בכפוף למגבלת התקהלות של עד 10 אנשים, לרבות: שרותי תברואה ונקיון, טיפול במפגעים, הפעלת המוקד העירוני, בטחון וגינון.

לשימושכם, טלפונים ומיילים של המחלקות בקישור >>> . http://gedera.mpage.co.il/uploads/mahlakot-gedera.pdf/ כמו כן, ניתן לפנות למחלקת הגבייה לביצוע פעולות שונות בקישור  https://www.mast.co.il/72/services


פעילות מוסדות המועצה
מרכז אופק, ספרייה ומוזיאון - לא תתקיים קבלת קהל פיזית, שירותים יינתנו באמצעות טלפון ומיילים. לא תתקיים כל פעילות במוסדות הנ"ל.

הנחיות משרד הבריאות
ניתן לפנות לאתר משרד הבריאות בכתובת http://bit.ly/MOH-Corona

שמרו על בריאותכם
יואל גמליאל
ראש המועצה