מועצה מקומית גדרה

ברכות לרונית מור

24/06/2020
ברכות לרונית מור

ברכות לרונית מור שנבחרה לנהל את בית ספר דרכא רמון 

רונית מור נבחרה לנהל את בית הספר דרכא רמון גדרה ותכנס לתפקידה בשנת הלימודים הקרובה. מור עוסקת בחינוך מזה 25 שנים, במגוון תפקידים, ביניהם מדריכת קורס קצינות וממפ"ית בצבא. בהכשרתה, מור היא מורה לאזרחות, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, קידום נוער, אבחון וטיפול בוויסות חושי, הוראה מתקנת ובעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך. בשבע השנים האחרונות, מור מנהלת את החטיבה העליונה בדרכא רמון גדרה, עוסקת בפיתוח צוות מקצועי ויצירת תהליכים פדגוגים. 

רונית מור: "אני מאמינה כי יחד עם צוות בית הספר, ובסיוע הנהגת גדרה ורשת דרכא, נמשיך ונעודד את ילדינו לפתח יכולות חשיבה עצמאיות, המאפשרות התפתחות, צמיחה ויצירתיות. אני מתרגשת להתחיל את שנת הלימודים הקרובה בבית ספר אשר מוביל את תלמידיו למצוינות ולוקח חלק בתחרויות ארציות בתחומים שונים ומגיע להישגים מרשימים ברמה ארצית ואף ברמה העולמית". 

ראש המועצה, יואל גמליאל: "אני שמח על בחירתה של גב' רונית מור לניהול תיכון דרכא רמון. רונית, שניהלה עד כה את החטיבה העליונה, הוכיחה מנהיגות, מקצועיות והיתה שותפה לתהליכים חינוכיים משמעותיים שהתקיימו בגדרה בשנים האחרונות. אני מאחל לרונית הצלחה רבה במילוי תפקידה כמנהלת בית הספר, אני בטוח כי תמשיכי לטפח, לקדם ולהצמיח את בית הספר. בהזדמנות זו, אני מודה למנהלת היוצאת, גב' חנה כהן, על המסירות וההשקעה לאורך כל הדרך שהביאו להישגים משמעותיים, אני מאחל לך הצלחה רבה בהמשך" 

מנכ"ל רשת דרכא, ד"ר גיל פרג: "רשת דרכא מודה למנהלת היוצאת, גב' חנה כהן, על ניהול מקצועי ומעורר השראה אשר קידם את בית הספר להישגיו המרשימים בכל התחומים עד כה. אנו מאחלים לגב' רונית מור, להמשיך לקדם את בית הספר לעבר אופקים חדשים של מצוינות. רשת דרכא תמשיך להשקיע משאבים רבים לקידום בית הספר. כמו כן תמשיך דרכא, בשיתוף הנהגת העיר ומשרד החינוך, ללוות את בית הספר בליווי מקצועי צמוד כדי להמשיך ולהוביל את קהילת בית הספר להישגים פורצי