מועצה מקומית גדרה

פורים מטורף בגדרה

28/01/2020
פורים מטורף בגדרה

 פורים במהדורה מיוחדת בגדרה

פורים מטורף בגדרה

גדרה מזמינה אתכם למסיבת פורים מטורפת, צבעונית ומושקעת עם הדי.ג'יי ושדרן הרדיו ירון אשבל. בתפריט: תחרות תחפושות, אוכל ושתיה כולל אלכוהול והרבה מצב רוח. ירון אשבל: "אני מתרגש להגיע לגדרה". הזמנות דרך אתר "אופק". הכינו את הבייביסיטר - אירוע יתקיים ב-9.3.2020 משעה 21:30. 

תושבי גדרה והסביבה מוזמנים למסיבת פורים הכי חמה וצבעונית בסביבה. את המוסיקה ינגן השדרן וכוכב הרדיו של תחנת רדיוס 100 FM ירון אשבל, המוכר לנו מתכניתו הוותיקה "מנהרת הזמן", שעיקרה מוסיקה משנות ה-80'. התכנית הפכה לליין של מסיבות שמחות ובפורים 2020 ההפקה המושקעת, כולל הצוות, מגיעים היישר לגדרה למהדורה מיוחדת.

אז זה הזמן לשריין מקום, להתארגן על תחפושת שווה, לדאוג לבייביסיטר לילדים, להתאמן בריקוד לקראת האירוע המוגזם של השנה כולל תחרות תחפושות נושאת פרסים אוכל ושתיה והפקה מושקעת וחגיגית. את האירוע מפיק זיו דאלי.

תפסנו את ירון אשבל, באמצע ההכנות לחגיגה הגדולה לשיחה קצרה.

 ירון אשבל, האם זהו ביקורך הראשון בגדרה?

"זו לא פעם ראשונה שאני מבקר בגדרה אבל בהחלט פעם ראשונה שאני אקיים בה מסיבת פורים חגיגית ונוצצת. האמת, אני מתרגש וכיף לי שמזמינים אותי מחוץ לתל אביב. בדרך כלל 'עולים אלי לרגל' וכשמזמינים אותי מעיר אחרת, זה תמיד מרגש מחדש. עכשיו אכתוב 'ירון עשה את גדרה'".

אתה יודע שהמושבה חוגגת 135 שנה?

"ואאוו..! אז בכלל כבוד גדול". 

איזה הפתעות וגימיקים מחכים למי שיגיע למסיבת פורים ?

"קודם כל המוסיקה שייחודית רק לנו, המוסיקה שהולכת איתי ומלווה איתי ומזוהה איתי בארץ ובעולם ובפורים החיבור משום מה מאוד מאוד טוב, שנות ה-80 וה-90. זו מוסיקה נפלאה ונהדרת שעושה שמח וזה מהות החג. נקיים גם תחרות תחפושות כי הכי כיף להשוויץ בתחפושות. יהיה גם אוכל ושתיה והכל במקום אחד בלי לחפש מאנציז' במקום אחר...".

מה הטיפ שלך לקראת תחרות התחפושות ?

"התחפושת חייבת להיות מקורית, אפילו בסגנון עשה זאת בעצמך. ללבוש תחפושת מוכנה זה הכי מוריד את הסיכוי לזכות בתחרות. אז מה כן אפשר? תלבושת מיוחדת ממחסן תלבושות יכול להיות, או אם צריך לאסוף פריטים שונים כולל להשכיר - זו התשובה. והגיע הזמן שאחרי 135 שנה אערוך מסיבה בגדרה".

עם מי אתה מגיע ? 

"עם הצוות של המסיבות בתל אביב ואעשה ספיישל- מהדורה מיוחדת בגדרה".

למה אתה מתחפש?

"לא מגלה. תבואו, תראו ! זו תהיה מסיבה של הלייף שכולם ידברו עליה עוד הרבה מאוד זמן"

האירוע יתקיים ביום שני 9.3.2020 בשעה 21:30 באולם ספורט בתיכון רמון, מנחם בגין 52

כרטיס לתושב גדרה- 150 ₪.


80’s dance

 אוכל ושתיה כיד המלך
אלכוהול חופשי 
תחרות תחפושות
150 שח לאדם

עם השדרן ירון אשבל שיקח אותנו במנהרת הזמן ללהיטים הגדולים

 

יום שני
9.3
החל מ 21:30
אולם ספורט רמון מנחם בגין 22
רכישת כרטיסים במרכז אופק
מכירה והגשת משקאות משכרים למי שטרם מלאו 18 אסורה בהחלט

כניסה בהצגת תעודה מזהה בלבד