מועצה מקומית גדרה

אירוע פתיחת הספורטק

14/08/2019
אירוע פתיחת הספורטק
כ- 8,000 איש השתתפו באירוע החגיגי לפתיחת הספורטק בגדרה

הספורטק החדש בגדרה הושק השבוע באירוע פתיחה חגיגי, מוסיקלי וקולינרי. למעלה מ-8000 תושבים השתתפו ונהנו מסדנאות יצירה, דוכני מזון (פוד-טראק), מהצגת ילדים ומהופעות של זמרת השנה עדן בן זקן והכוכבת אנה זק. ראש המועצה המקומית גדרה, מר יואל גמליאל: "פתיחת הספורטק הוא הסנונית הראשונה במימוש החזון שלנו להקמת קרית החינוך והספורט"

המושבה גדרה לבשה חג ביום שני השבוע כאשר קיימה את האירוע החגיגי והשמח לפתיחתו של הספורטק החדש במושבה בהפקה שלא נראתה כמותה. כ- 8,000 תושבים, נוער, ילדים ומבוגרים, נהנו מסדנאות יצירה, שזירת צמות, קעקועי חינה ואיפור, אמן בלונים, דוכני מזון (בתשלום) "פוד-טראק", מהצגת ילדים "רוני ומפרץ ההרפתקאות" ומשתי הופעות סוחפות של זמרת השנה עדן בן זקן והכוכבת אנה זק, שגרמו להתלהבות רבה מצד הקהל והמעריצים. האירוע, שהופק על ידי זיו דאלי, הונחה על ידי מאיה גנון ולווה במוסיקה קצבית שניגן הדי.ג'יי רועי מינס, התקיים בסיוע ובתמיכת מפעל הפיס.

הספורטק, אשר הוקם על שטח של כ-20 דונם, כולל מגרשי כדורסל וכדורגל, כדור יד, פארק אומגות, שבילי אופניים, מתקני ספורט וכושר, מתחמי משחקים לילדים, מתקני כושר ומדשאות. הספורטק הוא חלק מהתכנית לעידוד אורח חיים בריא במושבה שמקדמת ומובילה באיכות החיים.

ראש המועצה המקומית גדרה, מר יואל גמליאל, עלה לבמה יחד עם חברי המועצה וציין "הקמת הספורטק ואירוע הפתיחה הוא הסנונית הראשונה בהקמת קרית החינוך והספורט, שתכלול גם את התיכון הרביעי בגדרה בו ילמדו את מדעי הרפואה והספורט, מתקני ספורט חדשים ובמקביל נבנה בית ספר שלהבות.". בסיום דבריו של ראש המועצה צבעו את השמים זיקוקי די נור מרהיבים.

ממשרד הבינוי והשיכון, השותף בהקמת פרוייקט משמעותי זה הכולל גם את פרוייקט מחיר למשתכן, הגיעה מנהלת מחוז מרכז, ד"ר סיתוונית שמואלי ונשאה דברים שבמסגרתם ציינה בפני הקהל את שיתוף הפעולה הפורה בין משרד הבינוי והשיכון לבין המועצה המקומית גדרה לקידום פרויקטים למען הקהילה והודתה לראש המועצה ולמנכ"ל על העשייה המשותפת להצלחת הפרויקט.

האירוע הונגש לאנשים עם מוגבלויות, כולל חלוקת מכשיר העזר לשמיעה, תרגום לשפת הסימנים, מקומות ישיבה נגישים ושירותים נגישים.

*צילום: רועי מינס