מועצה מקומית גדרה

תגבור מערך פינוי האשפה

03/04/2019
תגבור מערך פינוי האשפה

לקראת חג הפסח נערכת מועצת גדרה לתגבור מערך פינוי האשפה ומטלות הניקיון ברחבי המועצה 

המועצה תתגבר פינוי גזם וגרוטאות ותבצע חישוף עשבייה בשטחים הפתוחים 

לקראת חג הפסח נערכת מועצת גדרה לתגבור מערך פינוי האשפה ומטלות הניקיון בכל רחבי המושבה ויבוצע ניקיון של כל הרחובות לרבות פינוי גזם וחישוף עשבייה בשטחים הפתוחים. 

המועצה יצאה לאחרונה בקמפיין עידוד לאחריות על סביבה נקייה ומטופחת הכוללת פינוי גזם ואשפה בזמן ובמקום הנכון, אחריות לאיסוף צואת כלבים במסגרת טיולים במרחב הציבורי ואחריות למיחזור ושמירה על איכות הסביבה. 

בתוך כך, לקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה, המועצה המקומית גדרה פרסמה את מועדי פינוי אשפה וגזם בחג הפסח כאשר  החל מיום שלישי, 9.4.19 ועד יום שני, 15.4.19 היא מאפשרת להוציא גזם וגרוטאות באופן מיוחד בכל שעות היום וללא הגבלה של ימי פינוי.

יחד עם זאת, החל מיום שלישי 16.04 ועד מוצ"ש 20.04 אסורה הוצאת גזם וגרוטאות על מנת לשמור על הרחובות נקיים לכבוד החג. מתאריך זה (16.4) יוטלו קנסות ויתבצעו פעולות אכיפה לשמירה על ניקיון הסביבה. 

בכל הנוגע למיחזור – במועצה המקומית גדרה פזורים מתקני מיחזור שונים, מידע על מתקני המיחזור ניתן למצוא באתר המועצה המקומית גדרה. כמו כן, בגדים וטקסטיל למיחזור אפשר למסור בבית רחל. 

מהמועצה המקומית גדרה נמסר כי בחול המועד פסח, 18.4-25.4.19, משרדי המועצה המקומית גדרה יהיו סגורים לקבלת קהל וכי מוקד 106 ימשיך לתת מענה בטלפון 1-800-200-583.

 

חג שמח!