מועצה מקומית גדרה

"חבילות מתוקים" לחיילי גדרה

20/03/2019
"חבילות מתוקים" לחיילי גדרה

הסתיים משלוח "חבילות מתוקים" לחיילי גדרה לשנת תשע"ט 


האגודה למען החייל גדרה סיימה את משלוח החבילות לחיילי גדרה. השנה נשלחו 425 חבילות וחבילות לחיילי גבעתי המאומצים על ידי האגודה

גם השנה חולקו משלוחי מנות ללוחמים ותומכי לחימה בני גדרה עפ"י מיטב המסורת הנהוגה באגודה למען החייל. החיילים נהנו מחבילות עשירות מלאות כל טוב, אשר הגיעו עד אליהם וסיפקו להם אתנחתא מתוקה, טעימה ואוהבת.

הכנת החבילות לחג הפורים היא אחת היוזמות שמקדמים באגודה למען החייל. חברי האגודה מאמינים שיש ערך גדול לעובדה שבהכנת המנות משתתפים גם ילדי הגנים, ותלמידי בתי ספר היסודיים והתיכוניים.

בעשייה זו באות לידי ביטוי מחשבה, יצירתיות ונתינה, הממחישות את ההערכה העמוקה לחיילי היישוב המשקיעים לילות כימים למען ביטחון תושבי ישראל.

ילדי הגנים זכו ביום חמישי האחרון לביקור של חיילי גבעתי ומתנדבי האגודה, שהצטלמו ואספו את המארזים העמוסים כל טוב. זו הייתה חוויה מיוחדת לראות את ילדי הגנים מחבקים את החיילים שהחזירו להם אהבה. החבילות הוכנו לפי מפרט שנבנה על-פי בקשות החיילים, נבצעו וצוירו על ידי הילדים וצורפו להן ברכות אישיות וברכת ראש המועצה ויו"ר האגודה. על הפרויקט אחראים מתנדבי האגודה סניף גדרה, שעמלו וטרחו בהשגת כתובות החיילים וכן סידרו את החבילות שהועברו לדאר ישראל.

הפרויקט הבורך נעשה בסיוע ועזרה של המועצה המקומית והעומד בראשה, מר יואל גמליאל, מנהלת אגף החינוך במועצה ענת קוך ומנהלת גני הילדים ברכי יעיש.

חברי האגודה ביקשו להודות להם על תרומתם הגדולה להצלחת הפרוייקט וציינו: "זה המקום לפרגן ולהגיד תודה ענקית לגננות המקסימות, הסייעות, מנהלות בתי הספר היסודיים והתיכוניים. יישר כוח".

יואל גמליאל, ראש המועצה: "אני מבקש להודות לחברי האגודה למען החייל על עבודת הקודש שהם עושים ביישוב שלנו ודואגים לשמח חזרה את חיילנו. ישר כוח לכל העוסקים במלאכה וחג פורים שמח".

עוד ציינו באגודה כי גם בחג הפסח הקרוב חיילים נזקקים יקבלו חבילות מתרומות תושבי גדרה ומחוצה לה ואיסוף מוצרים דרך מחלקת הנוער במרכז אופק.