לקראת פתיחת שנת הלימודים

30/08/2018
לקראת פתיחת שנת הלימודים

לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט בגדרה

 7,549 תלמידות ותלמידים מגילאי גן ועד התיכון צפויים להתחיל את שנת הלימודים במושבה

ביום ראשון הקרוב, 2 בספטמבר 2018, תחל שנת הלימודים תשע"ט בה יחזרו ל- 11 בתי הספר ול-50 הגנים במושבה 7,549 תלמידות ותלמידים – 1,430 בגני הילדים, 3,227 בבתי הספר היסודיים ו- 2,892 בבתי הספר התיכוניים.

גדרה פותחת את שנת תשע"ט עם שמונה בתי ספר יסודיים, שלושה בתי ספר תיכוניים, שני בתי ספר לחינוך מיוחד ואולפנת בהר"ן כמפורט: שמונה בתי ספר יסודיים – רימונים בניהולה של אילנה מידני, רעות בניהולה של מלי מורי, גוונים בניהולה של יעל קסלסי, קשת בניהולו של יהושפט הלוי, הבילויים בניהולה של שלהבת בני, אוהל שלום בניהולה של שרה לבז ושלהבות חב"ד בניהולה של חני קרניאל. שלושה בתי ספר תיכוניים – תיכון דרכא ע"ש מנחם בגין בניהולה של רוחלה טל, תיכון דרכא ע"ש אילן ואסף רמון בניהולה של חנה כהן ודרכא נתיבי נועם בניהולה של אורית שלו.

בנוסף לבתי ספר אלו קיימים שני בתי ספר לחינוך מיוחד – בית ספר ניצנים בניהולה של עליזה בז ובית ספר מוריה בניהולה של נעמה סודקוביץ. בית ספר נוסף  בגדרה הוא אולפנת בהר"ן.

מהמועצה המקומית גדרה נמסר: "שנה זו נפתחת לאחר בשורה מצוינת שהקבלה הקיץ על אחוזי הזכאות הגבוהים מאוד בגדרה, 96.4%, הממשיכים את מגמת העלייה במדדי החינוך היישובי ומעידים על תהליכי חינוך משמעותיים הנעשים במושבה ומקדמים חינוך איכותי. אנו מאחלים לתלמידות ולתלמידים שנת לימודים פורייה ומוצלחת, לצוותי החינוך והמנהלה אנו מאחלים הצלחה רבה בהמשך העשייה הנפלאה. ברכה מיוחדת שלוחה לתלמידות ולתלמידי כיתה א' להתאקלמות מהירה ונעימה ושלל חוויות מעשירות ומהנות. שנת לימודים בטוחה ומהנה"